2013. július 20., szombat

Sziasztok ma az anyákról szeretnék pár gondolatot megosztani!
Mindenkinek az idegeire szokott menni a saját anyukája. Én is sokat veszekedtem vele. Legtöbbször ez a kamaszoknál igaz, hisz ők most kezdenek felnőni és nem akarják hogy beleszóljanak az életükbe. Így pattannak ki a viták, mert az anya csak védeni próbálja a gyermekét. Egyszer nagyon megbántottam az anyukámat, sírt is, és én is rosszul éreztem magam hisz így láttam őt saját magam miatt. Másnap mintha semmi sem történt volna ugyanolyan kedves volt velem még csak fel sem hozta a témát. Nagyon hálás vagyok Ő az é anyukám, bár sokat vitáztunk annál nincs jobb érzés mint amikor megölel vagy puszit nyom az arcodra. :) Kezdem megérteni őt. Ha te is anya leszel ugyanezt fogod a saját gyerekeddel is csinálni, óvni. Mert az anyák csak ezt csinálják, óvnak, nevelnek,szeretnek. Légy kedves az anyukádhoz mert ő mindent megtesz érted! 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése