Lora Redbird
2013. július 19., péntek
Ti már szúrtatok el kapcsolatot? Én most. Ti mit tesztek hogy enyhüljön a fájdalom???
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése